Perşembe, 03 Aralık 2020

Lastik Değiştirme Hizmeti

Lastik Değişim Hizmeti

Aracınızla yolda giderken lastiğiniz patladığında Gaziantep Oto Kurtarıcı hizmetinizde. Bize lastik ebat ve numaralarını vermeniz yeterlidir. Lastik yüzünden yolda kalmayın. Arayın patlayan lastiğinizi onaralım. Olmaz ise yedek lastik getirelim.

Gaziantep il ve ilçelerinde yolda kalan sürücülerin çekici ve kurtarma hizmeti alabilecek Gaziantep Çekici günün her saati bir telefon kadar size yakın. Arayın, en kısa sürede size profesyonel ve deneyimli oto çekici / kurtarıcımızı yönlendirelim. Deneyimli ustalarımızla nerede, ne şartta olursanız olun en kısa sürede mağduriyetinizi giderelim. Otoyol yada hiç bilmediğiniz bir yerde yolda mı kaldınız paniğe gerek yok! Gaziantep Kurtarıcı geniş hizmet ağı sayesinde size en yakın olan deneyimli profesyonel çekiciyi yönlendirir. Konumunuza en yakın çekiciyi arıyorsanız iletişim kanallarımızdan bize ulaşın.

Trafikte ilerlerken sizi yolda bırakan arızalarınızda aracınızı en yakın servise götürmek üzere yola çıkacak Gaziantep Yol Yardım desteği yanınızda.

Benzin Takviye Hizmeti

Akü Takviye Hizmeti

Oto Çekici Hizmeti

Araç Yol Yardımı

Kaporta Onarımı

Elektrik Arıza Tespit ve Onarım

Motor Tamir ve Bakım

Cam Montaj ve Tamir

Hasarlı Araçlara Vekalet

Taşımacılık ve Nakliye

Motorsiklet Taşımacılığı

Adresimiz

Sanayii Mahallesi Kusget Sanayi Sitesi B Blok No: 2

Şehitkamil - Gaziantep

Cep: 0532 656 94 13

Mail Listemize Koydolun

Sizi Haberdar edelim