Cumartesi, 31 Ekim 2020

Oto Kurtarma Hizmeti

Gaziantep Oto Kurtarma

Gaziantep'te profesyonel kadromuz ve araç filomuz ile oto kurtarma alanında faaliyet gösteren firmamız, Ayıntop Oto Kurtarma, k1 yeki belgesiyle müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir. Gaziantep ve ilçelerinde aranılan firma olma hedefiyle kurulan firmamız, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Sunduğumuz hizmette, her geçen gün daha öne çıkan kalitemizin üç temel nedeni; genç ve profesyonel çalışanların, bilgi birikimi ve deneyimleriyle sorumlusu oldukları göreve tamamıyla hakim olmaları ve teknolojinin desteğiyle sağlanan hızlı gelişimdir.

Gaziantep Oto Kurtarma kurulduğu günden bu güne kurumlar ya da bireyler için, gereksinim duyulan hizmeti verebilmek için 7/24 çalışıyor. Cep telefonlarını yolda kalan araç sürücülerini yardımı için hep açık tutuyor. İleri teknolojisi ve gelişmiş ofisi ile desteklediği uzman kadrosunun gereken hizmeti en kısa sürede kaliteli bir şekilde verebilmiş olması ve sahip olduğu bir çok sayıdaki yol yardım araçları ile Gaziantep bölgesinde bu sektörde öncü olduğunu kanıtlamaktadır.

Benzin Takviye Hizmeti

Akü Takviye Hizmeti

Lastik Değiştirme Hizmeti

Oto Çekici Hizmeti

Araç Yol Yardımı

Kaporta Onarımı

Elektrik Arıza Tespit ve Onarım

Motor Tamir ve Bakım

Cam Montaj ve Tamir

Hasarlı Araçlara Vekalet

Taşımacılık ve Nakliye

Motorsiklet Taşımacılığı

Adresimiz

Sanayii Mahallesi Kusget Sanayi Sitesi B Blok No: 2

Şehitkamil - Gaziantep

Cep: 0532 656 94 13

Mail Listemize Koydolun

Sizi Haberdar edelim