Perşembe, 03 Aralık 2020

Islahiye Oto Kurtarıcı

Islahiye oto çekici telefonları

Islahiye Oto Kurtarıcı olarak öncelikli işimiz yolda kalmış müşterilerimiz için acil oto kurtarma hizmeti sağlamaktır. Telefonlarımız surekli açık ve aramalara anında cevap verecek şekildedir.

Ayrıca internet ortamında www.otokurtaricicekici.com adresinden ulaşarak bizlerden yol yardım hizmeti alabilirsiniz. Gazianep'te çekici fiyatları firmadan firmaya çok değişkenlik göstermektdir. Oto kurtarma işlerinde birçok müşterimizden bu konuda sürekli şikayetler alıyoruz. Ayıntop Oto Çekici olarak bu sektörde km baz alarak hizmeti fiyatlandırmak zorundayız. Sizlere en uygun fiyatları vererek sizleri memnun etmek için elimizden gelenin fazlasını yapmak için hazırda beklemekteyiz.

Islahiye'de uygun fiyatlar ile hizmet etmek ve araçlarınızı bulundukları yerden alıp ister sizin istediğiniz yere bırakmak, isterseniz götürebiliriz. Gaziantep dışından eğer geliyorsanız ve güveneceğiniz bir servis yoksa biz sizi güvendiğimiz bildiğimiz servislere götürebiliriz..

Gaziantep merkezimizden çevre il ve ilçelerinde profesyonel oto kurtarıcı ve oto çekici hizmeti vermekteyiz. Islahiye ilçesinde en uygun fiyata en hızlı oto kurtarıcı arıyorsanız

0532 656 94 13 nolu telefonu hemen arayın.

Islahiye ilçesinde en uygun fiyatlı ve en hızlı oto kurtarıcı hizmeti sunuyoruz

Adresimiz

Sanayii Mahallesi Kusget Sanayi Sitesi B Blok No: 2

Şehitkamil - Gaziantep

Cep: 0532 656 94 13

Mail Listemize Koydolun

Sizi Haberdar edelim