Perşembe, 03 Aralık 2020

Karkamış Oto Kurtarma

Karkamış oto çekici telefonları

Gaziantep merkezimizden çevre il ve ilçelerinde profesyonel oto kurtarıcı ve oto çekici hizmeti vermekteyiz. Karkamış ilçesinde en uygun fiyata en hızlı oto kurtarıcı arıyorsanız

0532 656 94 13 nolu telefonu hemen arayın.

Karkamış, Suriye-Türkiye sınır kapılarını ilçe bünyesinde barındıran önemli bir ilçemizdir. Konum itibariyle bu yol üzerinde trafik bir hayli yoğun geçmektedir. Karkamış çekici araçlarımız Çarşı, Yazır, Kıvırcık, Eceler, Karşıyaka, Arıkdere, Yurtbağı, Şenlik, Beşkılıç, Türkyurdu, Alagöz, Yarımca, Karkamış, Yeşerti, Tosunlu, Etiler, Kepirler, Karacurun, Subağı, Korkmazlar, Akçaköy, Balaban, Kuruyazı, Yolağzı, Savaş, Karanfil, Öncüler, Erenyolu ve Çiftlik bölgelerinde sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olmaktadır.

Karkamış bölgesinde araç çekici hizmeti almak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. /Gaziantep Çekici bir telefonla yanınızda. Karkamış oto kurtarma hizmeti olarak ihtiyaç olan her noktada yanınızdayız. Arıza yapan, yolda kalan, saplanan, batan kısacası kurtarılması gereken her türlü aracı acilen olay yerine gelerek kurtarıyoruz. Kurtarma ihtiyacı olan durumlarda size bir telefon kadar yakınız. Karkamış ilçesindeki en uygun fiyatlı ve en hızlı oto kurtarıcı hizmeti ile tanışın.

Adresimiz

Sanayii Mahallesi Kusget Sanayi Sitesi B Blok No: 2

Şehitkamil - Gaziantep

Cep: 0532 656 94 13

Mail Listemize Koydolun

Sizi Haberdar edelim