Perşembe, 03 Aralık 2020

Şahinbey Oto Kurtarma

Şahinbey oto çekici telefonları

Şahinbey Oto Çekici, Gaziantepin tüm ilçelerinde kaza veya arıza yapmış araçların güvenilir ve hasarsız şekilde nakliyesini sağlamak üzere kurulmuş firmadır. Şahinbey Oto Kurtarma, Güneydoğu Anadoludaki tüm şehir ve ilçelerdeki çekici, kurtarma, vinç ve yol yardımı hizmetlerini profesyonel düzeyde müşterilerine sunar.

Günümüzdeki gücünü geçmişte gerçekleştirmiş olduğu kurtarma ve çekici hizmetlerinden ve olumlu referanslarından alır. Firmamızın ana prensipleri kaliteli hizmet ve güvenli taşıma politikalarından oluşmaktadır. Güleryüzlü ve işinde uzman personellerimiz aracılığı ile en kaliteli çekici ve kurtarma hizmetlerini müşterilerimize ulaştırma misyonu doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Gelişmiş çekici ve kurtarma araç filomuz ve alanında uzmanlaşmış profesyonel teknik personelimiz sayesinde en kısa zaman zarfında mahsur kalan veya kaza yapmış araçları bulunduğu noktalara ulaşıp, hizmetleri en seri şekilde gerçekleştiriyoruz.

Gaziantep merkezimizden çevre il ve ilçelerinde profesyonel oto kurtarıcı ve oto çekici hizmeti vermekteyiz. Şahinbey ilçesinde en uygun fiyata en hızlı oto kurtarıcı arıyorsanız

0539 558 25 29 - 0532 656 94 13 nolu telefonu hemen arayın.

Şahinbey ilçesindeki en uygun fiyatlı ve en hızlı oto kurtarıcı hizmeti ile tanışın.

Adresimiz

Sanayii Mahallesi Kusget Sanayi Sitesi B Blok No: 2

Şehitkamil - Gaziantep

Cep: 0532 656 94 13

Mail Listemize Koydolun

Sizi Haberdar edelim