Cumartesi, 31 Ekim 2020

Oğuzeli Oto Kurtarma

Nizip oto çekici telefonları

Oğuzeli oto kurtarma yolda kalmış araçlara 10 yıldan beri yol yardım hizmeti vermektedir. Gaziantep ve ilçelerinde profesyonel oto kurtarıcı ve oto çekici hizmeti vermekteyiz. Yalda kalmış, kaza yapmış, pert araç, yürümeyen aküsü bitmiş, arızalı araçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Oğuzeli ilçesinde en uygun fiyata en hızlı oto kurtarıcı arıyorsanız

Oğuzeli yol yardım firması olarak kazalı ve kazasız olarak yolda kalmış tüm araçlarınızı,bir telefon ile her koşulda çekmekteyiz. En uygun fiyatlarla araç yol yardımı alabileceğiniz donanımlı lider firmayız. Yolda kaldığınızda size en acil hizmet verecek firmayız. 0532 656 94 13 nolu telefonu hemen arayın. Oğuzeli oto çekici güvenli 7/24 yol yardımı alabileceğiniz bir firmadır.

Oğuzeli ilçesinde tüm köy ve mahallelerde ekonomik ve hızlı oto çekici ve oto kurtarıcı hizmetimiz bulunmaktadır. İnönü Mahallesi, Körkün Mah, Mimarsinan Mah., Şahinbey Mah., Acar köyü, Belören köyü, Çatalsu köyü, Doğanpınar köyü, Dokuzyol Köyü, Duruköy Köyü, Dutluca Köyü, Ekinveren köyü, Gündoğan köyü, İkizkuyu köyü, Kaşyolu köyü, Kavunluk köyü, Kayalıpınar köyü, Keçikuyusu köyü, Koçaklar köyü, Sergili köyü, Tınazdere köyü, Uğurova köyü, Yakacık köyü, Yazılı köyü, Yeniköy köyü, Altınyurt mah., Beşdeli mah., Bulduk mah., Cumhuriyet mah., Çaybaşı mah., Direkli mah., Fatih mah., Gedik mah., Güllük mah., Güzelce Mah., Hürriyet Mah., Kurtuluş mah., Küçükkaracaören mah., Oğuzlar mah., Sazgın mah., Subaşı mah., Taşyazı mah., Yalnızbağ mah., Gürsu mah., Hacar mah, Merkez Mahallesi, Yeşildere mah, bölgelerinde en hızlı çekici hizmeti ile yanındayız. Oğuzeli ilçesindeki en uygun fiyatlı ve en hızlı oto kurtarıcı hizmeti ile tanışın.

Adresimiz

Sanayii Mahallesi Kusget Sanayi Sitesi B Blok No: 2

Şehitkamil - Gaziantep

Cep: 0532 656 94 13

Mail Listemize Koydolun

Sizi Haberdar edelim