Cumartesi, 31 Ekim 2020

Nizip Oto Kurtarma

Nizip oto çekici telefonları

Gaziantep merkezimizden çevre il ve ilçelerinde profesyonel oto kurtarıcı ve oto çekici hizmeti vermekteyiz. Oto kurtarıcı araçlarımız gerekli tüm ihtiyaçlar göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Tam donanımlı araçlarımız ve uzmanlaşmış şoförlerimiz aracılığı ile sorunsuz şekilde oto kurtarma hizmeti vermekteyiz. Kazalı, hareketsiz, pert araç çekme gibi konularda dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

Trafik kazası veya araç arızalarında günün her saati yolda kalabilirsiniz. Panik yapmayın, Nizip Oto Çekici 7/24 araç çekici hizmeti veriyor. Günün her saati arayabilirsiniz. Yolda kalmak artık problem değil. Nizip ilçesinde en uygun fiyata en hızlı oto kurtarıcı arıyorsanız 0532 656 94 13 nolu telefonu hemen arayın.

Nizip yol yardım firması olarak kazalı ve kazasız olarak yolda kalmış tüm araçlarınızı,bir telefon ile her koşulda çekmekteyiz. En uygun fiyatlarla araç yol yardımı alabileceğiniz donanımlı lider firmayız. Yolda kaldığınızda size en acil hizmet verecek firmayız.

Her türlü olumsuz şartta dahi araç taşıma işini çok güvenli bir şekilde yapıyoruz. Vakit kaybetmeden Nizip Oto Kurtarma'yi arayın, olduğunuz yere gelelim. Aracınızı güvenle dilediğiniz noktaya çekelim. Nizip ilçesindeki en uygun fiyatlı ve en hızlı oto kurtarıcı hizmeti ile tanışın.

Adresimiz

Sanayii Mahallesi Kusget Sanayi Sitesi B Blok No: 2

Şehitkamil - Gaziantep

Cep: 0532 656 94 13

Mail Listemize Koydolun

Sizi Haberdar edelim